Bee Extra 66 ile Şurup İnvertleme
- Bee Extra 66
- 24 Haz
- 2 dakikada okunur

📢 Reklamda İzlemiş Olduğunuz Şurup invertleme Hakkında!
🐝 Maliyet ve kâr hesaplamalarınızı yapmak artık çok kolay! 🧮 Aşağıdaki tabloda Hazır invert şurup maliyeti ile Bee- Extra 66 ile hazırlanan Şuruptan kazanacağınız avantajları net bir şekilde görebilirsiniz. 📊
💰 Daha düşük maliyet, daha yüksek verim! 🚀
📩 Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin!
⬇ İşte tüm detaylar: ⬇
🟡 Şurup (Invert) -Tam Arı yemi (Tüm Markalar) 🟡
📌 Fiyat: 1000 TL / 24 kg
📌 Kilogram fiyatı: 1000₺ / 24 = 41.66₺
📌 Birinci Arı Yemi kg fiyatı: 41.66₺
🔴 Şeker Fiyatı:
📌 1 çuval (50 kg) şeker fiyatı: 2000 TL
📌 Kilogram fiyatı: 2000 TL / 50 kg = 40 TL
ŞİMDİ BURAYA ÇOK DİKKAT EDİN....!
📊 Şurup Maliyet Hesaplaması:
📌 50 kg şeker ➡ 2000 TL
📌 50 kg şeker + 50 litre su ➡ 96 kg şurup
📌 1 litre Bee-Extra 66 fiyatı: 250 TL
📌 Toplam maliyet: 2250 TL
📌 96 kg şurup maliyeti: 2250 TL / 96 kg = 23.5 TL/kg
📌 1 teneke (24 kg) invert şurup maliyeti: 23.5 TL x 24 kg = 564 TL
✅ Invert şurup maliyeti, satın aldığınız invert şurupların neredeyse yarı fiyatına denk gelmektedir! 🔥
🐝 Bee-Extra 66 Nedir? 🐝
✅ Arıların performansını artırır.🚀
✅ Arı hastalıklarını önler. 🏥
✅ Ana arının günlük yumurta sayısını 2600 adete çıkarır. 🥚🐝
✅ Arıların enerji ve kalori dengesini en üst seviyeye ulaştırır. ⚡
🛠 Bee-Extra 66 Nasıl Uygulanır?
📌 1/1 oranında şeker ile hazırlanan şuruba 100 litreye 1 litre eklenerek kullanılır.
📌 1 - 3 çıtalı kovanlara ½ litre, 5 - 10 çıtalı kovanlara 1 litre şurup verilir.
📌 2-3 gün ara ile en az 6 şuruplama yapılmalıdır.
📌 Bir kovana 10-15 gün içinde toplam 6 litre şurup uygulanmalıdır.
🌱 En İdeal Uygulama Ayları: Mart - Nisan - Mayıs 🌸🌼
📌 Özellikle Nisan ve Mayıs aylarında uygulama, arı gelişimi için mükemmel sonuçlar verir. 🐝📈
📌 Bee-Extra 66 Kullanım Oranı:
✅ 100 litre şuruba ➡ 1 litre (1000 gr)
✅ 50 litre şuruba ➡ ½ litre (500 gr)
✅ 20 litre şuruba ➡ 200 gr
✅ 10 litre şuruba ➡ 100 gr
----
🐝 Bee-Extra 66’nın Şuruptaki Etkileri:
✅ Arılar invert şurupları, normal şuruplara göre daha verimli kullanır. ⚡
✅ Şekerdeki sakkaroz, glikoz ve fruktozu parçalayarak enerji ve kaloriyi açığa çıkarır. 🔋
✅ 2-3 ay bekletseniz bile ekşime ve köpürme olmaz. 🚫
✅ Kolonide kuluçka ve üreme faaliyetlerini hızlandırır. 🐝🥚
✅ Arılar daha az enerji harcayarak şurubu tüketir. 💪
✅ Diğer besinlere göre daha ekonomik ve verimlidir. 💰
🚀 Neden Bee-Extra 66 Kullanmalıyız?
🐝 ARILARINIZDAN İKİ KAT FAZLA BAL VERİMİ BEKLİYORSANIZ, 🍯📈
🐝 BEE-EXTRA 66’YI KULLANMALISINIZ! 🎯🔥
DETAYLI BİLGİ İÇİN MUTLAKA ARAYIN
ŞİMDİ SİPARİŞ VER
📞 0 540 242 70 07
Comments